26 Вересня 2014

Відкриття гіпермаркету «Ашан» в ТРЦ «Проспект»

25 вересня 2014 року свої двері для відвідувачів відчинив новий магазин мережі «Ашан». Черговий «Ашан», вже який за рахунком магазин цієї мережі в Києві, на цей раз розмістився в торгово-розважальному комплексі «Проспект» по вул. Червоногвардійської, недалеко від станції метро «Чернігівська».

Новий гіпермаркет, як, втім, і всі його «побратими», вражає масштабами і величезною пропускною спроможністю покупців. Досить сказати, що площа торгового залу і підсобних приміщень становить 11 000 м.кв. (два футбольних поля).

Наша компанія на цьому об’єкті виконала розробку проектної документації та монтаж структурованої кабельної системи (СКС), що є основою роботи інформаційної системи гіпермаркету. СКС об’єкта має розподілену структуру, основа якої – оптична магістраль – забезпечує високу швидкість передачі даних і надійність функціонування, кожен крос приєднується до ядра мережі по двох незалежних маршрутах.

Сварка оптики виконана власним зварювальним апаратом, тестування оптики власним рефлектометром. Мідні лінії протестовані власним сканером.

Інсталяція зареєстрована у виробника СКС компанії Legrand, і замовнику видана на неї 20- річна системна гарантія від виробника СКС.

На відкритті об’єкта був присутній глава представництва компанії Legrand в Україні.