4 Червня 2010

«СКС» стала сертифікованим інсталятором СКС OK-net®.

«СКС» в черговий раз розширює список брендів СКС і навчає трьох своїх фахівців на курсі OK-net® AKT-1 «Інсталяція СКС OK-net».

Тепер у компанії понад 60 сертифікатів від 11 виробників СКС: Tyco Electronics AMP, Legrand, Systimax, Panduit, Molex, R & M, RiT, Siemon, Vinet, Premium Line, Ok-Net.

На 2-х денному тренінгу фахівці компанії отримали знання та практичні навички правильної установки і супроводу кабельних систем OK-net. Тепер «СКС» може виробляти установку СКС OK-net®, яка відповідає всім нормам і вимогам міжнародних стандартів на СКС, що гарантує надійну і стабільну роботу всієї інформаційної системи підприємства на протязі всього терміну служби СКС.

Тренінг розпочався з екскурсії по цеху, в якому виробляються LAN-кабелі, де було детально описані всі етапи їх виробництва.

Далі був викладений лекційний матеріал, після чого в практичній частині тренінгу були відпрацьовані технології підключення екранованих і неекранованих кабелів типу вита пара до інформаційних розеток і комутаційних панелей.

На час тренінгу кожному учаснику надавався повний набір інструментів для монтажу, а по його закінченню у учасників залишається конспект лекцій, каталог СКС OK-net, сувенірна продукція та найголовніше – знання.

Всі учасники тренінгу успішно здали тест і отримали іменний сертифікат, а «СКС» отримала спеціальний сертифікат, який свідчить про отриманий статус сертифікованого інсталятора «OK-net® CERTIFIED INSTALLER».