29 Жовтня 2015

Торгова марка ITK (бренд ГК IEK) поповнилася оптичною продукцією

Бренд ITK (проект Групи компаній IEK), який об’єднує продукцію для телекомунікацій (і в тому числі для мідних і оптичних СКС), розширився за рахунок нового напрямку – оптичних компонентів. Набір оптичних компонентів включає оптичні кроси і аксесуари, оптичні роз’єми та адаптери, а також оптичні шнури (патч-корды і пігтейли).

При виробництві нової продукції використовуються матеріали провідних світових виробників. Так, при виготовленні оптичних роз’ємів застосовуються феррули (Ferrule Connector) японської компанії Adamant, що гарантує втрати, які вносяться, <0,22 дБ. Для виробництва з’єднувальних шнурів поставляється волокно компанії Corning.

Довідка: Торгова марка ITK була анонсована Групою компаній IEK в травні 2013 року, з тих пір асортимент продукції під цим брендом постійно розширюється. Сьогодні ТМ ITK об’єднує такі групи продуктів, як монтажні шафи та стійки, шафи зовнішньої установки, кабеленесучі системи (лотки, короби), LAN-кабель і інструменти, компоненти структурованих кабельних систем (мідь і оптика).