9 Вересня 2015

Legrand представляє нові мережеві шафи Q-Series

Нинішнього літа компанія Legrand представила для північноамериканського ринку нові серверні і мережеві шафи Q-Series. 19″ «шафи Q-серії підходять для широкого спектру застосувань, починаючи від одиничних стійок в невеликих серверних кімнатах до центрів обробки даних будь-якого розміру. Шафи попередньо сконфігуровані і можуть бути швидко розгорнуті на замовлення клієнтів.

За заявою Legrand, нові шафи розширюють пропозицію інфраструктурних продуктів компанії. Справа в тому, що рішення Q-серії були введені для клієнтів Legrand після торішнього придбання компанії Quiktron, і шафи доповнюють широкий перелік продуктів цієї компанії, включаючи кабельні системи, сполучне обладнання, системи організації кабельних трас і т.п.

Сімейство Q-Series від Legrand включає шафи і стійки, і разом зі згаданими вище продуктами забезпечує повну широту можливостей для клієнтів. Для високопродуктивних додатків Legrand також пропонує замовникам в США і інші якісні рішення, такі як шафи LX, стійки MightyMo, оптичне рішення СКС Infinium і мідне Clarity.