4 Листопада 2015

Компоненти СКС від Panduit успішно пройшли тестування на відповідність категорії 8

Компанія Panduit повідомила про успішне завершення незалежних випробувань обладнання для СКС (модулі, патч-корды і мідний кабель) на відповідність вимогам стандарту категорії 8. Тестування було проведено міжнародною сертифікаційною компанією Intertek.

Для проведення випробувань був побудований канал довжиною 30 м, в який увійшов 24-метровий відрізок мідного екранованого кабелю 23 AWG (на схемі – С), два екранованих модульних роз’єму RJ45 (В) і два патч-корду 26 AWG по три метри (А) . Всі компоненти 8-ї категорії.

В результаті тестування лабораторією Intertek було встановлено, що при максимальній довжині 30 метрів з двома коннекторами на канал екранована система Panduit підтримує протоколи 25GBASE-T і 40GBASE-T (смуга пропускання 2000 МГц). Окремо наголошується, що модулі можуть кріпитися в польових умовах.

Таким чином, продукція Panduit категорії 8 повністю готова до виходу на ринок відразу ж після затвердження відповідного галузевого стандарту, яке очікується в другому кварталі 2016 року.