30 Листопада 2016

Участь у партнерській конференції CommScope

«СКС» взяла участь в партнерській конференції компанії CommScope – «CommScope. EXPECT MORE », яка була проведена 23 листопада 2016 року в Києві, в БЦ« Іллінський ». Це була перша партнерська конференція з моменту придбання CommScope в минулому році бренду AMP Netconnect. На конференцію були запрошені сертифіковані партнери ТМ Systimax і AMP.

Організаторами заходу виступило представництво CommScope в Білорусі, Україні та Молдові, а також дистриб’юторські компанії «МУК» і «Банкомзв’язок». У конференції взяли участь представники 35-ти українських компаній.

Конференцію відкрив Вольфганг Рігер, регіональний директор CommScope в Східній Європі. У першій частині виступу він представив компанію CommScope на сучасному етапі. А це $ 5 млрд обороту, більше 25 000 співробітників, більше 30 виробничих майданчиків і 100 офісів по всьому світу, майже 10 000 патентів і $ 200 млн в рік на дослідження і розвиток (R & D). На території СНД компанія має понад 200 партнерів.

Об’єднання в одному продуктовому портфелі таких брендів, як Systimax (№ 1 на ринку США, найбільшому ринку СКС) і AMP Netconnect (лідер на ринках Європи і Азії), породило потужну синергію і реально вивело CommScope в світові лідери інфраструктурних рішень передачі даних.

Як зазначив доповідач, CommScope визначив своєї довгостроковою стратегією одночасний розвиток двох брендів – Systimax і AMP, що відповідає новій концепції компанії CommScope «Підключення до мережі та ефективні ЦОД і будівлі» – Connected And Efficient Data Centers & Buildings.

Тенденції в області СКС

Далі Вольфганг Рігер розповів про основні тенденції в розвитку СКС, і зокрема, офісних рішень. Коротенько так: у світі бездротових рішень СКС ні загубиться: бездротові точки працюють на все більших швидкостях, кожна покриває все меншу площу, тому їх потрібно все більше і більше, і всі вони вимагають кабельного підключення. Так, компанія CommScope є великим фахівцем в області бездротових рішень і бачить, що, наприклад, система розподілених антен (DAS) немислима без СКС.

Ще одна розвинена тенденція – це технологія живлення по мережі: Remote Powering. По суті, незабаром синонімом поняття «IP-інфраструктура» може стати IP Power. При цьому намічається перехід на живлення від змінного струму на постійний, але це бачиться сьогодні більш ефективним. В арсеналі CommScope якраз запропоновано свіже рішення на тему IP Power – Power Fiber cable system – живлення різних пристроїв (відеокамер, точок доступу Wi-Fi, різних табло, малих базових станцій і т.д.) з використанням гібридного кабелю (оптика для передачі даних + провідники для електроживлення).

Пропонує CommScope і іншу ідею організації офісної мережі – зонування (Universal Connectivity Grid), тобто створення для певної ділянки корисної площі точки консолідації для підключення різних пристроїв. Планувати такий тип розводки потрібно заздалегідь, що, на думку компанії, надалі принесе велику гнучкість мережі і економічну ефективність.

Нові стандарти партнерства

У другій частині конференції перед гостями виступив Артем Юденко, глава представництва CommScope в Білорусі, Україні та Молдові (представництво розміщується в Мінську). Він ознайомив з правилами сертифікації компаній, процедури якої в CommScope значно автоматизовані та є рівними для партнерів усіх регіонів. Важливо, наприклад, знати, що всі етапи сертифікації і оформлення проводяться англійською мовою і за певними правилами, з якими можна познайомитися на спеціальному порталі Partner Pro (http://www.commscope.com/Partners/PartnerPRO-Network/).

Новиною для українських сертифікованих партнерів AMP Netconnect стало повідомлення про необхідність нової сертифікації, оскільки колишні сертифікати незабаром застаріють. Нагадаємо, що до об’єднання брендів «під одним дахом» в Україні налічувалося понад сотні компаній, навчених і сертифікованих AMP Netconnect.

Майбутнє центрів обробки даних

Завершилася конференція пізнавальною доповіддю Ханса-Юргена Нітхаммера, фахівця з CommScope по архітектурі дата-центрів з німецького підрозділу компанії, присвяченною перспективам розвитку центрів обробки даних. Цієї теми на партнерській конференції торкнулися не випадково. Обсяг кабельних робіт в ЦОД неухильно зростає разом з самими ЦОДамі. Так, статистика говорить, що сьогодні світовий ринок СКС для ЦОД становить $ 2,2 млрд, але зростає щороку на 6,4%, в той час як сегмент офісних СКС, хоч і становить $ 6 млрд в світовому масштабі, однак рік від року змінюється незначно.

Головна тенденція розвитку дата-центрів – зміна їх структури. Наприклад, збільшується частка хмарних дата-центрів; виникла така послуга, як multi tenant data center (варіація «колокейшн»), тобто множинна оренда серверів в комерційних ЦОД. Спостерігається, що дата-центри планетарних корпорацій, які гіпермасштабуються, поступово мігрують до оренди і розміщення невеликих ЦОД на конкретних територіях ( «на краю», Edge).

Змінюються і технології побудови дата-центрів. Відзначається, наприклад, тенденція до спрощення архітектури і відходу від складного програмованого обладнання. На рівні комутації, скажімо, це виливається в передачу програмних функцій окремих комутаторів в єдиний центр комутації та заміну складних комутаторів подобою «тонких клієнтів», простих виконавчих пристроїв. І за всім цим бачиться нове збільшення кабелів і новий фронт робіт для майстрів-інсталяторів.