17 Січня 2021

Тепер у нас освітлення працює від СКС по PoE

Ми отримали авторизацію за програмою Digital Lighting Partner від компанії Siemon. Статус Digital Lighting Partner (DLP) відкрив нам доступ до новаторських рішень Siemon по створенню систем освітлення і побудови кабельної інфраструктури Digital Building Architecture для інтелектуальних будівель (ConvergeIT).


Siemon: “В інженерних підсистемах сучасних будівель буквально на очах відбувається справжня революція. Для стін і стель використовуються принципово нові рішення. В епоху Інтернету речей (Internet of Things, IoT) і розумних будинків відбувається злиття різних слабкострумових сервісів в єдину ІТ-інфраструктуру при одночасному значне зростання кількості пристроїв, які керують роботою будівлі. Додатки передачі даних, голосу, аудіо- відеосигналів, системи безпеки, освітлення, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря інтегруються між собою, використовуючи в якості основи IP-протокол. Інтеграція забезпечує значну економію коштів, стійкість і надійність роботи будівель протягом всього терміну служби, а їх мешканці отримують абсолютно новий, значно вищий рівень комфорту і безпеки, що сприяє більш ефективному і продуктивної праці.

Основа для інтеграції інформаційних систем і додатків керування будинком – єдина фізична інфраструктура, що підтримує передачу даних і інших сигналів, а також єлектроживлення віддалених пристроїв за технологією PoE (Power over Ethernet). У список входять всі пристрої, від IP-телефонів, настільних комп’ютерів і бездротових точок доступу до камер відеоспостереження, систем світлодіодного освітлення, розподілених антенних систем та автоматизованих систем управління будівлями. У рішеннях ConvergeIT успішно поєднуються досягнення компанії Siemon в області найбільш продуктивних кабельних систем і досвід наших партнерів, включаючи сертифікованих фахівців з цифровим системам освітлення Digital Lighting Partners (DLP), в проектуванні та оснащенні інтелектуальних будівель.