18 Січня 2011

RiT Technologies в гостях у «СКС»

13 січня 2011 року офіс «СКС» відвідав регіональний менеджер в Центральній і Східній Європі компанії RiT Technologies Михайло Солечнік (Michael Solechnik). Відомий виробник компонентів для структурованих кабельних систем, з ряду інших вендорів компанія RiT Technologies виділяється перш за все як першопроходець і безумовний світовий лідер в галузі інтелектуальних рішень для управління мережевою інфраструктурою. Флагманський продукт компанії – автоматизована система адміністрування PatchView – стала першою подібною розробкою в області СКС, і сьогодні під її управлінням працює вже кілька мільйонів «розумних» портів по всьому світу. Є такі інсталяції і в Україні, однак з різних причин в останні роки присутність RiT Technologies в нашій країні було не дуже помітно.

Перший візит Михайла Солечніка покликаний стати новим імпульсом для активізації діяльності компанії на українському ринку. Не випадково обрані і перші контакти компанії групи: «СКС» практично з першого року своєї роботи (з 2003-го) є авторизованим інсталятором RiT Technologies, а один з персональних сертифікатів співробітників компанії датується ще минулим століттям (1997).

В ході зустрічі, яка пройшла в теплій і дружній обстановці, пан Солечнік розповів про поточний день компанії, плани освоєння українського ринку, а також представив нові розробки компанії. Будучи адептом інтелектуальних рішень, RiT Technologies продовжує розвивати свої ідеї і вшир, і вглиб. На сьогоднішній день доступна, наприклад, вже шоста версія ПО PatchView, а для тих, кому це рішення поки здається «важким», розроблена нова система управління кабельними з’єднаннями – EPV (Embedded PatchView). Родзинка системи, орієнтованої на сегмент SMB, полягає в простоті інсталяції і експлуатації: інтелект «прошитий» прямо в сканері, не вимагає додаткового сервера і доступний через браузер і веб-інтерфейс. За допомогою EPV можна відстежувати будь-які зміни в кроссовом поле і призначати наряди на перекомутацію. Ринкову перспективу продукту забезпечує доброзичлива ціна (15-20 доларів за інтелект на порт) і можливість майбутньої міграції до повнофункціонального рішення PatchView.

Серед інших новинок «інтелектуального» сегмента слід зазначити модульну патч-панель (форм-фактор KeyStone Slim), яка робить доступними інтелект і можливості RiT замовникам, які будують СКС на обладнанні інших виробників. Для цього потрібно просто вщелкнуть модулі в патч-панель і в іншому скористатися все тієї ж PatchView.

Крім того, в 2010 році сімейство крос-панелей RiT поповнила керована 48-портова комутаційна панель зі знаменитими перемикачами – SMARTen 48 Panel with Patching Switches, а також інтелектуальна комутаційна панель для оптоволоконних касет SMART LC-MPO Cassette Patch Panel (з підтримкою 96 волокон в 1U), створена з оглядкою на потреби ЦОД.

З традиційних рішень RiT інсталяторів, безсумнівно, приверне нова СКС FIZINet. Представлена ​​лише в одному варіанті (UTP, cat 5e) і яка включає мінімальний набір компонентів, система FIZINet вражає простотою і конкурентною ціною. Залишається побажати, щоб всі згадані продукти вже в 2011 році в Україні можна було б побачити не тільки в демонстраційної скриньці менеджерів RiT.

Оцінюючи в ході бесіди стан ринку інтелектуальних систем в Україні, фахівці «СКС» поділилися власним досвідом у цьому напрямку. Перша інсталяція подібних систем (AMPTRAC Ready) в «СКС» відноситься до 2005 року, в 2007 році було отримано статус з проектування та інсталяції повнофункціональної AMPTRAC. Під управлінням AMTPRAC працює офіс «СКС», а в 2010 році почалася реалізація проектів у ряду замовників. У тому ж 2010 році «СКС» була авторизована за безконтактною системою управління «.max» на основі RFID-міток. На закінчення шановному гостю були продемонстровані діюча система в офісі, стенд «.max», а також висловлено сподівання на якнайшвидше поповнення інтелектуального арсеналу «СКС» системою EPV.

З боку «СКС» участь у зустрічі взяли технічний директор компанії Михайло Батьківський, керівник офісу управління проектами Роман Можаєв і директор з комунікацій Євген Поліщук.