10 Лютого 2011

Інтернет-магазин http://sklad.scs.ua розширює асортимент

Єдиний у своєму роді спеціалізований інтернет-магазин компонентів структурованих кабельних систем продовжує інтенсивно розвиватися і набирає все більшої популярності у інтеграторів, інсталяторів і керівників ІТ-підрозділів.

Потоку клієнтів в значній мірі сприяє вироблений недавно апгрейд сервера, який обслуговує інтернет-магазин, а також розширення інтернет-каналу (до 60 Мбіт / с).

 

Неухильно розширюється і асортимент продукції, представленої на «полицях» Інтермаг: за останні два місяці номенклатура товарів зросла майже в два рази і налічує 8954 позиції (станом на 10.02.11). Більш ніж удвічі зросла і кількість виробників, чиє обладнання можна придбати на http://sklad.scs.ua, – їх уже 39.

 

Найсвіжіше поповнення – комунікаційні шафи, стійки та аксесуари торгових марок Exalan, Zpas, Євроформат. Групу товарів відомих брендів СКС, відразу 450 найменуваннями поповнила компанія Siemon. Відкрито новий відділ «Системи кабельного ТБ», де можна придбати коаксіальний кабель, роз’єми, адаптери та необхідний інструмент. В окрему групу кабеленесучих систем виділені пластикові короби, представлені в інтернет-магазині компаніями Legrand і DKC. Значно розширена категорія кабельно-провідникової продукції за рахунок виробів вітчизняного та китайського виробництва.

 

Багатий і різноманітний асортимент забезпечує одне з головних переваг інтернет-магазину в порівнянні з традиційними продажами – можливість придбати продукцію різних виробників в одній точці. Серед інших переваг можна назвати однакове уважне ставлення до всіх заявок, незалежно від обсягів, а також професійне і доброзичливе обслуговування клієнтів будь-якого рівня кваліфікації.

Интермаг http://sklad.scs.ua завжди до ваших послуг!
————————–
10.02.2011