19 Травня 2019

«СКС» на марафоні Kyiv Euro Marathon 2019

12 травня 2019 року в Києві відбувся марафонський забіг в рамках свята бігу Kyiv Euro Marathon 2019. Всього на старти заходу вийшло більше 2,5 тисячі бігунів, однак марафонську дистанцію (42 км 195 м) зважилися здолати тільки 330 спортсменів. Відразу скажемо, що не всі з них дісталися до фінішу.

Однак серед тих, хто зумів перевершити труднощі і випробування складної дистанції і успішно фінішувати, були відразу два представники «Інжинірингової компанії СКС», відомого інсталятора структурованих кабельних систем, інженерних рішень для інфраструктури будівель і систем безпеки, – директор компанії Іван Шаповаленко і технічний директор Михайло Батьківський.

Як відзначають учасники забігу, спортивні досягнення – далеко не головна складова в цій події (а перший марафон для будь-якої людини, безумовно, подія). Найважливіше – планомірна попередня підготовка, розвиток навичок внутрішньої концентрації і цілеспрямованості в досягненні результату. Здається, такі якості не будуть зайвими і в щоденній роботі, управлінні колективом і реалізації подальших планів компанії.

Вітаємо колег-марафонців!


Джерело: Журнал «Україна-Електро»