23 Листопада 2015

Інноваційні стяжки від Schneider Electric – Rapstrap

Компанія Schneider Electric вивела на ринок стяжки Rapstrap оригінальної конструкції – в вигляді стільникового ремінця. Саме завдяки комірчастої структурі такі стяжки є альтернатива для традиційних продуктів цієї групи. Перша перевага – можливість багаторазового використання одного виробу: після обхвату кабельного джгута залишок відрізається, як це відбувається і з іншими стяжками, однак не викидається, а може використовуватися хоч кілька разів, до самого хвостика.

На практиці однієї стяжкою, при її довжині 300 мм, можна зробити до п’яти обхватів. Як стверджує виробник, при цьому економиться до 80% матеріалу, який зазвичай просто відправляється в відходи.

Друга перевага цих стяжок – це можливість повторного використання після зручного демонтажу (інші за рідкісним винятком просто зрізаються і викидаються).

І нарешті, третя перевага – це універсальність стяжок Rapstrap, які крім прямого призначення – організації кабелів, – можуть використовуватися і в побуті: для зв’язування будь-яких довгастих предметів, підв’язки рослин і т.д. М’який, еластичний поліуретан дозволяє пов’язувати делікатні речі, а також створювати найрізноманітніші конфігурації.

При затягуванні петлі допускається зусилля до 10 кг, експлуатуватися стяжки Rapstrap можуть при температурі в діапазоні -20 ° С до +50 ° С, причому еластичність матеріал зберігає до – 6 ° С.

Упаковуються стяжки також незвичайним чином: листами по шість штук в кожному.