Ми знаємо, яка СКС потрібна Вам.
І ми знаємо, як її побудувати.

Що знають керівники компаній про СКС? Майже нічого. І це зрозуміло чому – її, СКС, не видно, вона прихована від нашого погляду.

Чи відомо більшості власників як влаштована їх СКС і як вона працює? Ні.

Та це й не настільки важливо. Більшість з нас не знає, як працює мобільник або телевізор, і нічого, успішно ними користуємося. Не дуже вдалий вибір легко виправляється – якщо не подобається, то позбавляємося від «невдахи» і замість нього набуваємо інший пристрій

З СКС такий підхід до її заміни не походить. СКС в будівлі ближче до фундаменту будівлі, ніж до шпалер. Шпалери можна переклеїти і раз на кілька років, так зазвичай і робиться. А ось фундамент будівлі так просто замінити не вийде – легше побудувати нову будівлю, чим замінити фундамент в існуючій.

На будівництво Вашої СКС у Вас всього одна спроба.
В ІТ інфраструктурі багато можна непомітно і легко замінити, а ось з СКС таке не вийде, її так просто фізично неможливо поміняти.

Комп’ютери можна замінити, комутатори можна замінити, сервера можна замінити, джерела безперебійного живлення можна замінити – а ось з СКС так не вийде.

Можна поміняти відеокамери, можна поміняти систему контролю доступу, можна поміняти інформаційні екрани – а ось з СКС так не вийде.

Вам доведеться жити з тією СКС, яку Ви побудували.

Вам легше буде переїхати в новий офіс, ніж замінити СКС, яку Ви побудували для свого існуючого офісу. Вам легше буде переїхати в нову будівлю, чим замінити СКС, яку Ви побудували для своєї будівлі.

Ще. СКС не можна купити як мобільник або автомобіль. СКС потрібно замовляти, щоб її зробили спеціально для Вас. Щоб вона підходила, як добре пошитий костюм. І такий костюм, що якщо його власник набере пару десятків кілограм, то він все одно повинен сидіти ідеально. І костюм повинен змінюватися разом з власником костюма і його потребами. Важко уявити собі такий костюм, а ось “правильна” СКС з цим впорається

Ваше будівля через двадцять років буде жити іншим життям, в ній будуть інші «мешканці» і з іншим комп’ютерним обладнанням та СКС, побудована двадцять років тому, повинна їх задовольняти.

Мобільні оператори працюватимуть уже не по 3G, а по 5G або навіть по 7G. Та Ваша СКС повинна забезпечити роботу мобільного зв’язку всередині будівлі.

Починається ера інтернет-речей (IoT), всередині Вашої будівлі скоро будуть десятки тисяч таких «штучок» і Ваша СКС повинна забезпечити їх вільну взаємодію між собою і з зовнішнім світом.

На наших очах збільшується кількість пристроїв, яким не потрібно підключення до електромережі, їм для свого функціонування досить патч-корду. Скоро зникнуть звичні нам електричні розетки, пристрої будуть «бажати» отримати електроживлення від розетки СКС по PoE. Ваша СКС повинна бути в змозі це забезпечити.

У найближчі роки освітлення теж стане іншим – воно також буде підключено до СКС, буде отримувати електроживлення через СКС по PoE.

Світ зараз змінюється швидше, ніж раніше.
Через десять років Ви будете жити в іншому світ

Ваша СКС повинна могти забезпечити Ваші майбутні ІТ потреби протягом двох-трьох десятків років.

«СКС» знає, як буде змінюватися світ в доступному для огляду майбутньому і допоможе Вам побудувати СКС, яка потрібна Вам зараз і забезпечить Ваші потреби в подальшому.

——————————————————————————————

Ми отримали сертифікати про авторизацію від виробників структурованих кабельних систем: Systimax (Commscope), Netconnect (Commscope), TE Connectivity, Tyco Electronics, AMP, Legrand, Siemon, Molex, Corning, Huber + Suhner, Panduit, RIT, R & M, ITT Cannon, EasyLan, Digitus, Premium Line, Ok-net, IvyNET.