10 Березня 2016

Український офіс Jacobs Douwe Egberts Douwe Egberts розмістився в IQ Business Center

Український підрозділ компанії Jacobs Douwe Egberts (JDE), одного з найбільших світових постачальників чаю і кави (відомого торговими марками Jacobs, Carte Noire, Millicano і ін.), вибрав місцем локації свого офісу в Києві бізнес-центр IQ (вул. Болсуновська, 13 -15).

 

Офіс JDE розмістився на десятому поверсі бізнес-центру і зайняв площу 1912 кв. м. Офіс виконаний за типом open space, з відкритим плануванням.

 

Разом з тим добре продумані переговорні кімнати, зона прийому гостей (ресепшен) обладнана системами відеоспостереження. Велику перевагу дає розташування офісу на десятому поверсі будівлі: в огляд потрапляють дзвіниця і куполи Києво-Печерської Лаври, скульптура «Батьківщина-Мати» і нова забудова на пагорбах київського Звіринця. Урочисте відкриття офісу відбулося 9 березня 2016 року.

Як і всі орендарі першого в Україні бізнес-центру класу «А +», компанія Jacobs Douwe Egberts отримала весь комплекс послуг для комфортного функціонування. А це нові рішення в області інженерних систем (включаючи сучасні мережі передачі даних), розвинена внутрішня інфраструктура (персональні входи, ліфти, парковка, відділення банку, конференц-зал, вертолітний майданчик) і сервісні служби (ресторан, кафе, їдальня, фітнес-центр , салон краси).