18 Жовтня 2010

Офіс компанії «СКС» відтепер працює під управлінням інтелектуальної системи AMPTRAC

Інсталяція системи моніторингу структурованої кабельної системи на фізичному рівні у власному офісі стала логічним продовженням багаторічної діяльності компанії «СКС» по просуванню користувачам інтелектуальної системи компанії Tyco Electronics / AMP Netconnect. Досить сказати, що перший досвід установки компанією інтелектуальних патч-панелей АМРTRAC Ready датується ще 2005 роком (проект для ДП Avon). За минулі п’ять років подібних проектів реалізовано вже безліч, змужніла і команда проектувальників і монтажників «СКС». Значним кроком вперед стало навчання групи співробітників компанії з проектування і монтажу апаратної частини, а також по налаштуванні програмного забезпечення системи AMPTRAC, і відповідно отримання статусу AMPTRAC IM Software & Hardware Partner. Сьогодні в компанії «СКС» три сертифікованих фахівця за цим напрямком. Зауважимо, що в Україні працює всього лише три компанії, що володіють подібним статусом.

Накопичений досвід, а також переконаність в необхідності і доцільності впровадження інтелектуальної системи моніторингу СКС для розвитку бізнесу отримали підтримку клієнтів «СКС». Анонсування ряду завершених проектів по інсталяції повномасштабної системи AMPTRAC очікується вже найближчим часом, з групою інших ключових замовників підписані протоколи про наміри інсталяції AMPTRAC.

Інсталяція AMPTRAC у власному офісі (перша інсталяція такого роду серед монтажних компаній України) також стала свідченням компетенції фахівців «СКС» в області інтелектуальних систем управління мережевою інфраструктурою. Проект реалізований за сприяння представництва компанії Tyco Electronics / AMP Netconnect в Україні і повністю виконаний фахівцями компанії СКС. Всі роботи зайняли приблизно два тижні. Частина часу пішла на підготовку обладнання для роботи з AMPTRAC: заміна патч-кордів, комутація, наклейка сенсорних стрічок на комутатори (крос-панелі спочатку були АМРTRAC Ready). Наступним етапом стала установка програмного забезпечення на сервер і місця користувачів (ліцензія отримана безпосередньо від виробника – корпорації iTRACS), а також передача базі даних знань про СКС офісу (план приміщень, місцезнаходження розеток, стійок і розміщення крос-панелей).

В результаті під контроль були взяті всі інформаційні ресурси офісу компанії «СКС», розрахованого на 100 співробітників. Крім помітного спрощення адміністрування власної СКС (з будь-якої точки світу!), Ця інсталяція дозволяє вирішувати й інші завдання. З нюансами роботи інтелектуальної системи прямо зі свого робочого місця в компанії можуть знайомитися всі фахівці з СКС, а менеджери з продажу отримали можливість прямо зі своїх робочих місць демонструвати функціональність АМРTRAC потенційним клієнтам. Діюча система в офісі стане також надійним полігоном для відпрацювання на практиці особливостей її впровадження і обслуговування в майбутніх проектах замовників.