16 Лютого 2011

Наші об’єкти в ЗМІ. «Новий канал» переїхав

Остаточний переїзд ТВ-каналу «Новий канал» у власну будівлю по вул. Тургенєвській став своєрідним кордоном в багатомісячної епопеї. Перенесення такого складного апаратно-студійного комплексу завжди пов’язане зі значними труднощами, а якщо ще при цьому не переривати мовлення …

 

Осмислити цю подію і узагальнити проблеми, що зустрілися,  спробував технічний директор «Нового каналу» Дмитро Оркуша в інтерв’ю інтернет-ресурсу www.broadcast.telekritika.ua.

Поряд зі специфічними проблемами, пов’язаними з технологічними питаннями телебачення, Дмитро Оркуша торкнувся і загальорганізаційних тим, які так чи інакше виникали на стадії «доведення» приміщення і переїзду.

«СКС» брала безпосередню участь в технічній підготовці об’єкта. І хоча повністю роботи ще не закінчені, з переїздом ефірної апаратної можна вже говорити про реалізацію проекту та введення в експлуатації СКС більш ніж на 1000 портів. Це був непростий проект, який виконувався поетапно, у міру будівельної готовності, і тому розтягнувся майже на рік. По суті, поверх здавався за поверхом, і вже готові приміщення відразу ж заселялися підрозділами ТВ-компанії.

Важлива частина інтерв’ю, на наш погляд, корисна практично для будь-якої організації, що задумала переїзд, торкнулася підходу до проектування і будівельних робіт. Зокрема, наголошується на необхідності з самого початку довірити проектування фахівцям, обізнаним зі специфікою об’єкта. Дуже важливо дотримуватися порядку і послідовності робіт. Що стосується будівництва, то тут краще дати пряму мову Дмитру Оркушу: «Домовитися з самого початку з підрядником і не намагатися керувати будівництвом самостійно, тому що при відсутності досвіду це нереально. На час переїзду потрібно забути про все інше, правильно було б виділити групу, яка займалася б тільки цим – плануванням, керівництвом, будівництвом, тому що це величезний обсяг роботи і його важко поєднати з чим-небудь». Так технічний директор каналу ділиться порадами з колегами, «набивши шишки» на власному досвіді. Читайте інтерв’ю «Дмитро Оркуша: «За ніч ми перевезли ефірну апаратну» в розділі «Блог» на сайті scs.ua.